header-pic

دکتر فرش به عنوان مرکز تخصصی ارائه خدمات حوزه ی فرش، از سال 1390 در تهران فعالیت خود را آغاز نمود و اکنون افتخار همکاری با برندهای معتبری همچون قیطران، مشهد اردهال، قصر ایرانیان، کهکشان، نگین فیروزه، هلال البرز، شاهرخ، ارم، برنتین، کشمیر، زرین سیلک، تاپ، محتشم و... را دارد.

همواره یکی از بزرگترین مشکلات مشتریان انواع فرش ها، دشواری مقایسه فرش ها با یگدیگر، در کنار هزینه های بالای خرید فرش بوده است.

همین معضل ما را بر آن داشت تا با همکاری تیمی متخصص، اقدام به طراحی و اجرای وب سایت دکتر فرش کنیم و از طرفی بتوانیم محصولات دکتر فرش را با قیمتی مناسب تر به دست مصرف کننده برسانیم.

در مسیر طراحی تا اجرای سایت دکتر فرش، سختی ها و دشواری های بسیاری وجود داشت تا بتوانیم این وب سایت را مطابق با سلیقه شما کاربران عزیز، با رابط کاربری آسان و بهینه، پیاده سازی کنیم و به لطف خداوند اکنون می توانیم با افتخار اعلام کنیم که به هدف مدنظرمان رسیده ایم.

البته قطعا در طول مسیر اصلاحات و بهینه سازی های بیشتری انجام خواهد شد تا بتوانیم لذت استفاده و کار با دکتر فرش را برای شما کاربران عزیز دوچندان کنیم.

لطفا در این مسیر ما را از نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده خود محروم نفرمائید.

انتخابی از روی هوشمندی با دکتر فرش

برگشت به بالا
  • دکتر فرش
  • دکتر فرش به عنوان مرکز تخصصی ارائه خدمات حوزه ی فرش، از سال 1390 در تهران فعالیت خود را آغاز نمود و اکنون افتخار همکاری با برندهای معتبری همچون قیطران، مشهد اردهال، قصر ایرانیان، کهکشان، نگین فیروزه، هلال البرز، شاهرخ، ارم، برنتین، کشمیر، زرین سیلک، تاپ، محتشم و... را دارد.شما برای مشاهده قیمت فرش ماشینی کافیست به دسته بندی فرش ماشینی مراجعه فرمائید. انتخابی از روی هوشمندی با دکتر فرش

  • تماس با ما
  • آدرس: تهران، انتهای همت غرب، شهرک گلستان، خیابان امیر کبیر، بلوار برادران زینعلی(کاج)، پ۸۳، فروشگاه دکتر فرش
  • ایمیل: info@drfarsh.com
  • تلفن: 09123992347
مشاوره رایگان

دوست داری از تخفیف های ویژه دکترفرش باخبر بشی؟

با این تخفیف‌های دوره ای می‌تونی محصولات دکترفرش رو ارزون تر خریداری کنی!